Praca

OGŁOSZENIE O PRACĘ:

Asystent architekta – architektura kubaturowa (nie wnętrza)

(pełny etat lub mniej – do ustalenia)

Jeżeli:

  • jesteś osoba kreatywną, posiadasz wyobraźnię przestrzenną
  • cenisz sobie rytm, porządek, symetrię i ład przestrzenny
  • konsekwentnie dążysz do celu
  • szukasz rozwiązań problemów, a nie tworzysz nowych
  • chcesz się rozwijać

… to być może jesteś osobą, której szukamy!

W związku z rozwojem firmy szukamy asystenta architekta do projektów budowlanych (tzw. architektura kubaturowa)

Kilka słów o nas

Tworzymy nowy, lepszy świat. Szyjemy architekturę zgodnie z potrzebami klientów. Uważamy, że rytm, porządek i ład przestrzenny oraz symetria jest ponadczasowa. Rozwiązujemy problemy, nie tworzymy nowych.

Zajmujemy się wyłącznie architektura kubaturową. Projektujemy głównie nowe budynki mieszkalne jednorodzinnych (w tym adaptacje), ale również budynki produkcyjne, usługowe, handlowe i inne. Zajmujemy się również istniejącymi budynkami (przebudowy, rozbudowy itp).

W tej chwili tworzymy zgrany dwuosobowy zespół – oprócz właścicielki w biurze zatrudniona jest asystentka architekta.

Co będziesz u nas robić:

Do Twoich codziennych zadań będzie należało:

  • analizy działek budowlanych (pod ewentualną budowę)
  • tworzenie koncepcji architektonicznych
  • wykonywanie inwentaryzacji budowlanych
  • przygotowanie projeków architektoniczno-budowlane (opis, rysunki)
  • opracowywanie projektów zagospodarowania terenu (opis, rysunki)
  • adaptacje projektów typowych (opis, rysunki)
  • przygotowanie podkładów do podwykonawców, koordynacja międzybranżowa,
  • uzgadnianie dokumentacji projektowej (z rzeczoznawcami, wojewódzkim konserwatorem zabytków itp)
  • przygotowanie, adresowanie i wysyłka pism urzędowych
  • drukowanie, składanie, bindowanie i skanowanie projektów budowlanych
  • kontakt z klientami, urzędnikami, podwykonawcami

Wymagania:

Jeżeli:

  • odpowiedziałeś TAK na wszystkie punkty z początku ogłoszenia;
  • cenisz rytm, porządek i ład przestrzenny – zgodnie z wizją firmy
  • masz wysokie poczucie estetyki, jesteś osobą twórcza, w końcu tworzymy architekturę 🙂, ale zarazem z wyczuciem konstrukcji (żeby nie przesadzić)
  • nie boisz się stawiać pytań, a rozwiązywanie problemów to dla Ciebie nie problem
  • jesteś jesteś osobą skrupulatną,
  • umiesz pracować metodycznie z procedurami i checklistami
  • znasz program AutoCAD lub ArchiCAD – i umiesz wykonać w nich rysunki (kompletne rzuty, przekroje elewacje, zestawienie stolarki) wraz z wymiarowaniem, ustawieniem arkuszy, drukowaniem
  • znasz co-nieco Excel’a – ale tylko w zakresie edycji komórek i podstawowych funkcji
  • znasz Word – w zakresie edycji tekstów,
  • znasz Twinmotion (do wizualizacji) – będzie to dodatkowy atut
  • masz podstawową wiedzę odnośnie rozporządzenia “w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie” (aby móc narysować rzut bez błędów formalnych)
  • znasz podstawy materiałoznawstwa (podstawowe materiały wykorzystywane na budowie);
  • jesteś osobą w trakcie studiów / po studiach architektonicznych lub po technikum budowlanym (ale z dużą chęcią rozwoju)

… to czekamy właśnie na Ciebie!

UWAGA: nie wymagamy doświadczenia – jeśli chcesz się uczyć i rozwijać (ale tak naprawdę), to wszystkiego, co musisz wiedzieć, aby pracować na tym stanowisku, bez problemu Cię nauczymy.

Oferujemy:

  • spokojną pracę;
  • poznanie “know-how” architekta (“odkryjemy” się przed Tobą) 🙂
  • wyjątkową atmosferę pracy oraz wspaniały, zgrany zespół, w którym każdy jest ważny i doceniany;
  • jasne zasady i oczekiwania;
  • dokładnie określony zakres obowiązków;
  • wynagrodzenie: od minimalnej krajowej do 5.500 zł netto (w zależności od doświadczenia i umiejętności);
  • umowę o pracę na pełny etat lub 4/5 (pierwsza umowa na okres próbny na jeden miesiąc, kolejna umowa na czas określony na trzy miesiące, następnie na dwanaście miesięcy, a potem umowa na stałe (czyli na czas nieokreślony);
  • pracę w naszym biurze w Kędzierzynie przy ul. Kozielskiej 42/6 – z dużym, bezpłatnym parkingiem,
  • pracę od poniedziałku do piątku, elastyczne godziny pracy, żadnych nadgodzin ani pracy w weekendy.

Chcesz aplikować?

Prześlij nam swoje CV w formacie PDF oraz odpowiedz na następujące pytania:

1. Dlaczego uważasz, że pasujesz do tego stanowiska?

2. W jakim stylu architektonicznym chciałbyś projektować i dlaczego?

oraz prześlij jeden przykładowy rysunek wykonany przez Ciebie w programie AutoCad lub ArchiCAD – w formacie pdf.

UWAGA – Odpowiadamy wyłącznie na kompletne aplikacje. Lubimy uczciwe zasady i jasno oczekujemy, że poświęcisz czas i wysiłek na napisanie odpowiedzi na ważne dla nas pytania. Tylko takie aplikacje weźmiemy pod uwagę

Zainteresowany pracą?